Під керуванням Голови басейнової ради річок Приазов’я Сергія Мовчана – завідувача кафедри ГЕЗ ТДАТУ проведено чергове засідання Басейнової ради річок Приазов’я.

Розглянуто планові питання роботи Басейнової ради річок Приазов’я

1. Про план управління ризиками затоплення у межах басейну річок Приазов’я (завідувач лабораторії оцінки та управління ризиками затоплень відділу системних гідрометеорологічних досліджень Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України Костянтин Данько).
  2. Про виконання водоохоронних заходів в басейні річок Приазов’я у 2015-2020 роках та плани щодо їх фінансування з місцевих бюджетів та природоохоронних фондів у 2021 році (виконавчий секретар Басейнової ради річок Приазов’я, в.о. заступника начальника БУВР річок Приазов’я Інна Рибалко).
  3. Про економічний аналіз водокористування в басейні річок Приазов’я (виконавчий секретар Басейнової ради річок Приазов’я, в.о. заступника начальника БУВР річок Приазов’я Інна Рибалко).
  4. Про гідроморфологічні зміни річок басейну Приазов’я (виконавчий секретар Басейнової ради річок Приазов’я, в.о. заступника начальника БУВР річок Приазов’я Інна Рибалко, заступник начальника Запорізького обласного центру з гідрометеорології Тетяна Сорокіна).
  5. Про створення свята «День річок Приазов’я» (виконавчий секретар Басейнової ради річок Приазов’я, в.о. заступника начальника БУВР річок Приазов’я Інна Рибалко, Голова правління Громадської організації «Сімейні цінності української ментальності» Анастасія Буяльська).

Саме до проведення свята «День річок Приазов’я» доцільно долучитись екологам ТДАТУ та м. Мелітополь.

Зав.каф. ГЕЗ Сергій Мовчан

8 (1)