Осінь – дивовижна пора року. Яскрава палітра осіннього листя кому завгодно поліпшить настрій.

І, навіть у найпохмуріший день цієї пори не варто сумувати і сумувати, адже за великими сірими хмарами ховаються промінчики теплого сонця. Так само не сумують і намагаються проводити час з користю студенти-екологи нашого університету. І в теплий, осінній день вирушили на прибирання від сміття «Старо-Бердянське лісництво».

Викладацьким складом кафедри «Екологія та збалансоване природокористування» було організовано екологічну акцію «Допомога Старо-Бердянському лісництву».

Студенти залюбки підтримали ідею викладачів, відповідально підійшли до поставленого завдання і з великою самовіддачею за короткий час зібрали понад 200 мішків сміття. Результат очевидний: в окрузі стало помітно чистіше, а організатори та  учасники залишилися задоволені виконаною роботою.

Ось так кафедра «Екології та збалансованого природокористування» разом зі студентами проводять з користю час!

Студентка 31 ЕК,

Люта Євгенія