Для випускників шкіл 19 жовтня 2019 року ТДАТУ ім. Дмитра Моторного провів День відкритих дверей «Професійний хайп».  На захід завітали майже 700 випускників з Мелітополя, Запорізької та Херсонської області.

Кафедри ГЕЗ і ХТГРС спільно організували приїзд школярів з смт. Якимівка та Якимівського району для ознайомлення з університетом.  Учні  ознайомились з правилами прийому, міжнародною діяльністю університету, практиками та стажуванням, умовами вступу до університету на 2020 р. Потенційні абітурієнти дізналися про усі спеціальності нашого університету, взяти участь у майстер-класах і тренінгах, які були організовані факультетами в холі ЦКІД.

Кафедра ГЕЗ продемонструвала ділові екологічні ігри, обладнання молодіжної гідроекологічної лабораторії «PriazovAquaLab» та геодезичні прилади, які використовуються на практичних заняттях.

Для молоді були проведені екскурсії університетом для ознайомлення з матеріально-технічною базою ВНЗ.

Висловлюємо подяку керівництву університету за організацію заходу, відділу освіти Якимівської ОТГ за сприяння в організації транспортного засобу для привезення школярів.

За матеріалами кафедри ГЕЗIMG_6086

IMG_20191019_114248