Підвищення кваліфікації/стажування – важлива складова для викладачів навчальних закладів всіх рівнів освіти країни. Викладачі кафедри «Геоекологія і землеустрій», обох спеціальностей 193 «Геодезія та землеустрій» й 101 «Екологія», з метою підвищення кваліфікації/стажування співпрацюють з навчальними закладами, профільними підприємствами і організація по всій Україні. А базою для проходження підвищення кваліфікації/стажування, стали чи не в перше, за останні роки.

Саме з метою підвищення кваліфікації завітала на кафедру «Геоекологія і землеустрій» викладач спеціальних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Алла Петрівна КОЛЕСНИК.

Алла КОЛЕСНИК, на засіданні кафедри ГЕЗ, зробила доповідь, щодо проведення семінарського заняття на тему: «Сучасні екологічні проблеми у світі та України» з дисципліни «Екологія» для студентів різних спеціальностей фахового коледжу. Розповіла особливості і методику викладання й навчання студентів у структурному підрозділі нашого університет. Відповіла на запитання викладачів кафедри геоекології і землеустрою. Було цікаво і корисно.

Засідання кафедри пройшло в робочій і дружній атмосфері. Алла Петрівна залишила на кафедрі приємне враження не лише як викладач, а і як цікава людина, що має декілька освіт, а в останні час викладає дисципліну «Екологія» студентам ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ» різних спеціальностей 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг» і 208 «Агроінженерія».

Сподіваємось на нові зустрічі і співпрацю.

Сергій Мовчан – завідувач кафедри ГЕЗ, Голова Басейнової ради річок Приазов’я

20211116_112616 20211116_112946 20211116_112947