скрін преент опп

Відповідно до Положення про систему внутрішного забезпечення якості  та передбачається участь здобувачів в періодичному перегляді ОП, збирання студентських пропозицій щодо її удосконалення; участь у забезпеченні якості та прийнятті важливих рішень.

Дана практика активно реалізується в рамках впровадження освітнього процесу на засадах студоцентрованого підходу. Відповідно нова, започаткована у 2021 році освітня програма другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 193 “Геодезія та землеустрою” була представлена для ознайомлення здобувачам вищої освіти к.т.н., доцентом кафедри геоекології і землеустрою Ольгою МАЗИКІНОЮ.

Ольга Борисівна ознайомила магістрів, які є першим набором навчання на даній ОП з основними складовими освітньої програми, фокусом та метою, програмними результатами навчання, загальними та фаховими компетентностями, які забезпечує кожен обов’язковий освітній компонент. Роз’яснила, що входить до переліку освітніх компонентів і чим обов’язкові відрізняються від вибіркових. Дала корисні поради для самореалізації за фахом під час навчання в магістратурі на окреслила перспективний перелік посад випускника даної спеціальності.

Максим ГАНЧУК