Згідно навчального розкладу студенти І-ого курсу (11 Гз група) спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» факультету АТЕ дистанційно ознайомились з роботою приватного підприємства «Сервіор» в галузі землевпорядкування, оцінки землі та геодезії. Директор ПП «Сервіор» Сергій Кучерявко ознайомив студентів і викладачів зі специфікою роботи даного підприємства. До речі, Сергій Миколайович, має дві вищи освіти: Диплом магістра з механізації с.-господарства і Диплом магістра з геодезії та землеустрою. Крім того, з 2020 року навчається в аспірантурі ТДАТУ за спеціальністю 133«Галузеве машинобудування». ПП «Сервіор» є діючим підприємством в галузі землевпорядкування, оцінки землі та геодезії. На ринку даних послуг з 2008 року.

В своїй роботі ПП «Сервіор» використовує новітні сучасні технології, методи та передову галузеву практику, забезпечене необхідним сучасним обладнанням, достатнім для вирішення задач будь-якого рівня складності. Працівники підприємства мають багаторічний досвід роботи в галузі.

В штаті підприємства працюють:

– СЕРТИФІКОВАНІ інженери-землевпорядники, інженер-геодезист

– ПРАКТИКУЮЧИЙ ОЦІНЮВАЧ земельних ділянок.

До основного сучасного обладнання, яке використовує у своїй практичній діяльності ПП «Сервіор», належить:

1.Приймач GРS АТХ1230GG базовий приймач GРS GХ1230GG №471121.

2.Приймач GРS АТХ1230GG базовий приймач GРS GХ1230GG №471121.

3.Тахеометр електронний ТСR 1205+R1000 «Leica Geosystems AG»

Згідно договору про співпрацю, підписаному у 2020 році між кафедрою ГЕЗ і ПП «Сервіор», студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» та викладачі кафедри ГЕЗ, для наукових досліджень, можуть користуватись обладнанням.

Вдячні Сергію Кучерявко директору і співробітникам ПП «Сервіор» за співпрацю, пов’язану зі становленням і розвитком спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Сергій Мовчан – зав. каф. ГЕЗ, Голова Басейнової ради річок Приазов’я

1  2