5 лютого 2019 року за ініціативи керівництва ТДАТУ відбувся «круглий стіл» з керівниками, головними спеціалістами відділів освіти, директорами шкіл І–ІІІ ступенів Якимівської об’єднаної територіальної громади Запорізької області.

Гостей зустрічали декан факультету Агротехнологій та екології, к.с.-г.н., доц. Іванова І. Є. та завідувачі кафедр, які проводять профорієнтаційну роботу зі школярами  Якимівського району –  д.г.н., проф. Даценко Л. М., д.т.н., проф. Прісс О. П., та к.т.н., ст. викл. кафедри ХТ та ГРС Кулик А. С, асистент кафедри ГЕЗ Ангеловська А. О.

Серед запрошених гостей були присутні Альохін М. А. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради, Сушко М. В. – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради, Ситнік А. В. – завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради, Гібл О. В., Мелешко В. А. – методисти методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради та директор комунального закладу «НВК «Якимівська гімназія», в.о. директора КЗ «Якимівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, директор КЗ «Якимівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, КЗ «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ст.», в.о. директора комунального закладу «Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст.», директори КЗ «Вовчанська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Таврійська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Розівська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Переможненська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Шелюгівська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Горьківська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Чорноземненської ЗОШ І-ІІІ ст.», «Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст.».

Наш навчальний заклад представляло керівництво університету – ректор, д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України Кюрчев В.М.; проректор з НПР, к.т.н., доцент Ломейко О.П. та начальник відділу профорієнтаційної та довузівської підготовки Циновська Т.Т.

В ході проведення «круглого столу» ректор університету Володимир Миколайович Кюрчев розповів про сьогодення, перспективи, умови навчання в ТДАТУ, потужний професорсько-викладацький склад, матеріально-технічну базу лабораторій та аудиторій, які постійно оновлюється, можливість для відпочинку в спортивно-оздоровчому комплексі «Салют». Було також наголошено, що студенти вищого навчального закладу мають можливість пройти практику за кордоном у Франції, Польщі, Німеччині і в багатьох інших країнах Європи та світу.

Начальник відділу профорієнтаційної та довузівської підготовки Тетяна Томашівна Циновська в презентації наочно продемонструвала, за якими спеціальностями студенти мають можливість отримати вищу освіту.

Розповіли багато цікавої інформації про рідний університет і студенти Скляренко Анастасія  – студентка 41 ХТ групи та Савченко Аліна – студентка 31 ЕК групи, випускники шкіл Якимівського району, які підкреслили, що вони жодного разу не пошкодували про свій вибір.

Після «круглого стола» для гостей була проведена екскурсія корпусами університету. Гості мали можливість ознайомитись з навчальними аудиторіями, комп’ютерними класами та лабораторіями Енергетичного та Механіко-технологічного факультетів,  зі спеціалізованими лабораторіями кафедри ОПХВ ім. Ф. Ю. Ялпачика, кафедри Харчових технологій та готельно-ресторанної справи, кафедри рослинництва ім. професора
В. В. Калитки. Освітяни відвідали також шостий лабораторний корпус, де к.т.н., ст. викл. кафедри ХТ та ГРС Кулик А. С. розповіла представникам відділу освіти та директорам шкіл секрети технології вирощування грибів роду глива та продемонструвала лабораторію з мікробіологічних досліджень.

Гості залишились дуже задоволеними гостинністю керівництва Таврійського державного агротехнологічного університету, висловили своє бажання для подальшої тісної співпраці.

Кафедра геоекології і землеустрою  висловлює подяку за підтримку в організації профорієнтаційного заходу ректору ТДАТУ доктору технічних наук, професору, член-кореспонденту НААН України Кюрчеву В.М., декану факультету АТЕ к.с.-г.н. Івановій І.Є., начальнику відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селещної ради Альохіну М .А. та директорам шкіл. Особлива подяка керівництву компанії DANKEN в особі директора Куценко Є.М. за надану високоолеїнову соняшникову олію для виготовлення пончиків, а також голові ООО «Росія» Шеремета І.В. за надання автотранспорту.

20х30_20_01

IMG_0054 IMG_0058  IMG_0065