24 – 26 лютого 2020 року заступник начальника науково-дослідного відділу Приазовського національного природного парку, викладач кафедри ГЕЗ ТДАТУ ім. Д. Моторного пройшов у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління Міністерства енергетики та захисту довкілля України (м. Київ) курс з підвищення кваліфікації «Актуальні питання ведення наукової діяльності в установах природно-заповідного фонду України» (обсягом 30 годин / 1 кредит ЄКТС). Були опрацьовані теми:

1. Підходи до оптимізації ведення наукової діяльності установ ПЗФ.
  2. Методи моніторингу рослинного і тваринного світу.
  3. Організація ведення Літопису природи.
  4. Екосистемні послуги та їх оцінка.

Внаслідок проходження курсів фахівець вдосконалив свої навики організації ведення наукової діяльності і моніторингу біорізноманіття на територіях ПЗФ України.

За результатами проходження курсу було отримане свідоцтво про підвищення кваліфікації.

IMG-b29a0c248028dced723ccb509b2b47a5-V Новый документ 2020-02-28 11.59.46_3

Олександр Антоновський,