На останньому тижні вересня відбувся захист  виробничої практики здобувачами вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Свої звіти у форматі презентацій продемонстрували студенти  41 ГЗ та 21 СГЗ груп, зазначивши  особливості, які мали місце на кожному підприємстві під час проходження практики.

До складу комісії входили викладачі кафедри ГЕЗ  в.о. зав. каф., к.т.н. доцент – Сергій Мовчан, ст. викл., к. геогр. н. –  Юлія Чебанова,  ст. викладач – Максим Ганчук,  начальник центру практичної підготовки ТДАТУ – Юрій Якунічев.

На поставлені запитання студенти надали вичерпні відповіді. У переважній більшості питання стосувались: виконання роботи у тих підприємствах і організаціях за якими студенти були закріплені, яку увагу приділяли керівники практики від підприємств і організацій та ін.

Студенти і викладачі кафедри висловлюють щиру подяку за допомогу і дружню підтримку Олексію Козачеку – генеральному директору товариства з обмеженою відповідальністю «Геоінформаційна компанія» «Кадастр» (м. Мелітополь), який постійно приділяє увагу та сприяє розвиненню фахових практичних навичок студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

К.геогр.н., ст.викл. Юлія Чебанова

изображение_viber_2020-09-28_09-48-14 изображение_viber_2020-09-28_09-48-15 изображение_viber_2020-09-28_09-48-17