У рамках сприяння професійному розвитку викладачів  ТДАТУ 27 жовтня 2023 р. було проведено онлайн-зустріч викладачів кафедри «Іноземні мови» з директором інституту підвищення кваліфікації Анастасією Коноваленко. Під час онлайн-конференції Анастасія Сергіївна висвітлила основні напрацювання інституту ПК з початку навчального року та представила запроваджену у ТДАТУ систему професійного розвитку науково-педагогічних працівників. У презентації було пояснено процедуру та особливості подання документів на підвищення кваліфікації та стажування, особливості їх проходження, а також надання і верифікації відповідної звітної документації.

Центральним питанням стало обговорення тематики та спрямування підвищення кваліфікації невипускових кафедр, оскільки усі викладачі кафедри «ІМ» мають педагогічну освіту і професійний розвиток концентрується на питаннях розвитку інновацій у освіті, імплементації міжнародного педагогічного досвіду та підвищення психолого-педагогічної майстерності.

Колектив кафедри «ІМ» завжди активно долучається до заходів саморозвитку та обміну досвідом, тому нові стандарти формування індивідуальної траєкторії професійного розвитку і відображення результатів у електронному вигляді, ініційовані і впроваджені інститутом ПК, є ефективним інструментом співпраці колективів кафедри та інституту у сфері набуття, накопичення та поширення нових сучасних знань як у власній  професійній сфері, так і у суміжних галузях освіти.

Викладачі кафедри вдячні Анастасії Сергіївні за надану вичерпну інформацію та відповіді на питання під час обговорення презентованого нею Професійного стандарту.