Колектив кафедри «ІМ» продовжує активну профорієнтаційну роботу у школах Мелітопольського району. 28 січня 2020 року викл. Коваль О.Ю., викл. Сімкіна М.А. та викл. Кулик К.О. провели профорієнтаційні заходи у школах с. Терпіння та пмт Мирне. На підтримку концепції ознайомлення випускників з усіма напрямами освітньої діяльності ТДАТУ, коли представники різних спеціальностей розповідають про переваги та особливості професій своїх факультетів,  цього разу запрошеним фахівцем став д.т.н., доц. Попрядухін В.С. (кафедра «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова»). Вадим Сергійович всебічно змалював перспективність енергетики як галузі і сфери професійної діяльності, її невід’ємність і постійний попит на висококваліфікованих спеціалістів як на крупних промислових підприємствах, так і у приватних організаціях та установах усієї України. Оскільки Вадим Сергійович є головою Ради молодих учених ТДАТУ, тема наукових досліджень і експериментальної діяльності студентів нашого закладу вищої освіти, їх навички самореалізації та дослідницькі досягнення також була обговорена з майбутніми вступниками. Колектив кафедри сердечно дякує Вадиму Сергійовичу – речнику від імені енергетичного факультету – за співпрацю у профорієнтаційних заходах і дружню підтримку!
Окрім активізації рівня обізнаності одинадцятикласників з освітніми послугами нашого університету метою поїздки також було залучення потенційних вступників до участі у Всеукраїнських олімпіадах ТДАТУ для вступників на основі ПЗСО. Викладачі кафедри Коваль О.Ю., Сімкіна М.А., та Кулик К.О. провели роз’яснювальну роботу у підшефних школах – Мирненській, Терпіннівській та у колегіумі «Джерело» (с. Терпіння):
  • оголосили строки проведення та умови участі в олімпіадах з дисциплін,
  • відповіли на усі питання школярів щодо правильної процедури реєстрації для участі в обох турах,
  • представили рівень складності завдань,
  • пояснили порядок дій членів приймальної комісії наступної після складання учасниками робіт – терміни перевірки та способи повідомлення результатів.
Зустрічі зі школярами були продуктивними, сьогоднішні випускники – сміливі, впевнені та зацікавлені, готові до нововведень, раді скористатися можливістю покращити власні показники як конкурентного вступника ще до початку основної вступної кампанії за рахунок високих балів на олімпіадах. Ми також бажаємо усім вступникам високих результатів на олімпіаді і чекаємо на них у вересні!
Ст. викладач Зайцева Н.В.