17 жовтня 2023 року викладачі факультету енергетики та комп’ютерних технологій, а також здобувачі вищої освіти спеціальності 122 “Комп’ютерні науки” долучилися до вебінару «До роботи в ІТ один крок» від міжнародної компанії QATestLab. Захід був проведений спеціально для Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на платформі Google Meet.

22 copy

Під час онлайн-презентації співробітники компанії QATestLab розповіли про професію тестувальника програмного забезпечення, особливості та переваги даної професії. Спікерка Oxana Kurmash ознайомила учасників вебінару про можливість безкоштовно пройти онлайн курс для опанування професією QA Engineer, повідомила про його структуру та умови отримання сертифікату.

33 copy

Наприкінці зустрічі представники  компанії QATestLab показали перспективи працевлаштування в їхній компанії, розповіли про вимоги та напрямки працевлаштування, надалі всі необхідні лінки тощо. Дякуємо організаторам за цікаву доповідь та перспективні пропозиції щодо працевлаштування наших випускників.

Підготував доцент Сергій ШАРОВ