У відповідності до створеного та затвердженого графіку, 06 жовтня відбувся навчально-методичний семінар з викладачами факультету енергетики і комп’ютерних технологій та факультету агротехнологій та екології. На ньому були присутні і викладачі кафедри комп’ютерних наук.

На семінарі обговорювалися питання щодо процедури незалежного оцінювання навчальних досягнень здобувачів вищої освіти. Доповідачем була  начальник Центру незалежного оцінювання ТДАТУ Тетяна ШАРОВА. Окрему увагу було приділено формуванню бази тестових завдань із кожної дисципліни на Освітньому порталі ТДАТУ імені Дмитра Моторного. Наприкінці зустрічі начальник ЦНО дала відповіді на питання викладачів, які жваво обговорювали нововведення, спрямовані на підвищення якості освіти та дотримання академічної доброчесності в університеті.

На заході також був присутній проректор з  науково-педагогічної роботи Олександр ЛОМЕЙКО, який звернув увагу на важливості незалежного оцінювання навчальних досягнень здобувачів вищої освіти та необхідності певних змін в організації освітнього процесу.

Слід додати, що для здобувачів вищої освіти аналогічний семінар був проведений в той же день в онлайн режимі.

Інформацію підготував доцент Сергій ШАРОВ