Незважаючи на складні умови сьогодення, викликані повномасштабним вторгненням росії в Україну, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного активно готується до навчального року. Оскільки навчання в І семестрі 2022-2023 н.р. проводитимуться у дистанційному режимі, багато уваги приділяється оновленню Освітнього порталу університету.

З 01.08.2022 р. по 15.08.2022 р. Навчально-науковим центром ТДАТУ було здійснено перевірку наявності 1022 дисциплін на Освітньому порталі. Зокрема зроблена така робота:

1. приведено у повну відповідність назву дисципліни на Освітньому порталі з реєстром дисциплін;
  2. створені нові курси, які вперше викладатимуться цього навчального року;
  3. додано викладачів під ті освітні компоненти, які закріплені за ними у І семестрі 2022–2023 н.р.;
  4. створено загальний реєстр дисциплін І семестру 2022-2023 н.р. із посиланнями на курси усього Університету;
  5. узгоджено з деканами та завідувачами окремі аспекти навчального процесу, що вимагали уточнення з питань перевірки Освітнього порталу.

1

Однак, наголошуємо на тому, що під час перевірки Освітнього порталу нами були виявлені такі аспекти, що потребують доопрацювання:

1. новим співробітникам університету, треба заповнити заявку на створення електронної корпоративної пошти з метою подальшої реєстрації на Освітньому порталі та, відповідно, завантаженні перших лекцій для добувачів вищої освіти;
  2. наявність одного курсу для однієї спеціальності / факультету – функціонал поєднання різних факультетів на одному курсі відсутній;
  3. зміни в реєстрі дисциплін завідувачам кафедр подавати після мотивованого обґрунтування (службової) на ім’я Начальника ННЦ.

Нагадаємо, що заняття для здобувачів освіти 2-4 курсів бакалаврату та 2 курсу магістратури розпочинаються з 05 вересня 2022 р.; 1 курс бакалаврату приступає до занять 19 вересня 2022 р., а 1 курс магістратури – з 05 жовтня 2022 р. Тому просимо враховувати ці терміни під час  змістового наповнення Освітнього порталу оновленим контентом (робоча програма, сила бус тощо).

Попереду багато роботи, однак, разом ми – сила!

Начальник ННЦ, професор Тетяна ШАРОВА