Цікавий досвід, стосовно проведення науково-практичних заходів, ПОКАЗАЛИ КАФЕДРИ Таврійського державного університету імені Дмитра Моторного:

– кафедра «Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика»

– кафедра «Харчових технологій та готельно-ресторанної справи»

які РАЗОМ організували і провели Другу Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Новації в технології та обладнанні готельно-ресторанних, харчових і переробних виробництв».

В роботі Другої Міжнародної науково-практичноїу інтернет- конференціі «Новації в технології та обладнанні готельно-ресторанних, харчових і переробних виробництв» прийняли участь викладачі кафедри ГЕЗ:

Дереза О.О., Мовчан С.І., Дереза С.В. Удосконалення конструкції пристрою для пророщування солоду для підприємств харчової промисловості / О.О. Дереза, С.І. Мовчан, С.В. Дереза // Матеріали Другої міжнародної науково-практичної інтернет-конференції // ТДАТУ. Мелітополь, 23 листопада 2021 р. – 4 с.

Сергій Мовчан – зав. кафедрою ГЕЗ ТДАТУ – Голова басейнової ради Приазов’я