Закінчення ВНЗ завжди супроводжувалось хвилюванням для будь-якого студента. Емоційний неспокій пов’язаний головним чином перспективою подальшого працевлаштування, пошуком себе як кваліфікованого фахівця та формуванням персональної кар’єрної траєкторії.

На сьогодні університет створює максимально сприятливі умови для того, щоб майбутньому випускнику набагато легше було подолати власні сумніви та вийти з зони комфорту, створеного за період навчання. У цьому році в ТДАТУ було реорганізовано відділ працевлаштування на базі якого створено сучасний Центр кар’єри.

Здобувачі-екологи вже не перший раз зустрічаються з Наталією Ругно – начальницею Центру. Ключовий формат зустрічей: допомогти подолати внутрішню невпевненість та острах при діалозі з потенційним роботодавцем і при цьому навчитися ефектно презентувати себе.

Наталія Сергіївна налагоджує комунікацію зі здобувачами у будь-якому зручному форматі, це:

• персональні зустрічі,
  • груповий формат спілкування;
  • формування персональної траєкторії за визначеними тренінгами, починаючи з перших курсів;
  • інформаційний супровід для випускників безпосередньо перед працевлаштуванням;
  • консультаційна підтримка на першому місці роботи,

Наталія Сергіївна розгорнуто продемонструвала випускникам спеціальності 101 «Екологія» необхідні (з позиції роботодавців) комунікативні навички необхідні майбутнім фахівцям, перспективні тренди майбутнього в сфері екології.

Щиро дякуємо за детальні консультації та цікавий формат спілкування.

Куратор 41 ЕК та 21 МБЕК Вікторія Скиба

1.1 1.2.