3USAID 2USAID

Троє науковців ТДАТУ долучились до річної програми навчання на програмі МІНІ-МВА від Ukrainian Food Valley, яка передбачає 180 годин тренінгів та практичних кейсів (10 навчальних модулів, 1 виїзний модуль на агропідприємство та  захист індивідуального та групового проєктів). Добір учасників навчання відбувався шляхом конкурсного відбору та попередньої співбесіди, пільгові умови мала змогу отримати ст. викладач кафедри геоекології і землеустрою Вікторія Скиба

Структура програми USAIDУкраїнська продовольча долина (UFV) охоплює в спілку агровиробників за спрямуванням: м’ясо-молочний бізнес, птахівництво, плодоовочівництво, аквакультура, кондитерське та крафтове виробництво. Новацією для розширення співпраці в цьому році стало залучення UFV до навчання на програмі викладачів та науковців різних спеціальностей з семи провідних аграрних університетів України. https://ukrainianfoodvalley.org/ufv-prodovzhuyut-rozvivati-merezhu-vitchiznyanih-agro-mva-program/

Відбір на навчання передбачав формат персональної співбесіди та подання резюме, вступний вебінар для нових учасників https://ukrainianfoodvalley.org/ufv-provela-vstupnij-vebinar-dlya-novih-uchasnikiv-mini-mva-2/ .

Головне завдання програми створення осередку підприємців та науковців в аграрному секторі, які зможуть керувати ризиками, пов’язаними з запровадженням прогресивних технологій виробництва.

По завершенню учасники програми зможуть:

– Отримати системні знання з сучасного агровиробництва.

– Розвинути управлінські та лідерські якості.

– Реалізувати концепт long life learning.

– Долучитись до нетворкінгу у мережах SHE FARMS та UFV, отримати обмін досвідом, ідеями, проєктами, товарами, налагодити зв’язки з цільовими ланцюгами створення вартості.

Концепція навчання передбачає створення сучасного та затребуваного продукту в агросфері, відповідно модулі навчання охоплюють біологію мислення, бізнес в епоху швидких змін (від ідеї до цінностей), концепції маркетингу, мистецтво публічних виступів, трансформаційне лідерство, інструментарій для сталого виробництва в агробізнесі для створення конкурентної переваги.

Щиро дякуємо організаторам за змістовні навчальні матеріали, сучасний підхід до дистанційного навчання, практичні кейси, обмін досвідом між учасниками та спікерами, неймовірні знайомства!

Вікторія Скиба

1USAID  4USAID