25 листопада на кафедрі геоекології і землеустрою відбувалася атестація здобувачів, які отримують освіту за дуальною формою навчання. За І семестр навчання спільно звітували студенти двох спеціальностей 101 «Екологія» та 193 «Геодезія та землеустрій». Окрім здобувачів на зустрічі були присутні: завідувач практиками у ТДАТУ Юрій ЯКУНІЧЕВ, завідувач кафедри Сергій МОВЧАН, відповідальний за дуальну форму навчання на кафедрі Ельнара АЮБОВА та куратори 31 ГЗ групи Юлія ЧЕБАНОВА та 21 МБЕК групи Вікторія СКИБА. За зазначеними спеціальностями у 2021-22 навчальному році за дуальною формою здобувають освіту 11 студентів різних курсів:

ВЕЛЬГАН Марина Віталіївна -21 МБ ЕК

ПОТОЧНЯК Тарас Сергійович – 21 МБ ЕК

ЛОБОЙКО Віталій Олександрович -21 ЕК

ТОКАР Наталія Олександрівна – 41ГЗ

ВАСИЛЕНКО Катерина Вадимівна 21СГЗ

ЗУБ Анастасія Миколаївна 31ГЗ

КОНДРАТЦЕВ Ігор Володимирович – 11СГЗ

АНДРУЩЕНКО Оксана Олександрівна – 11СГЗ

ЩЕРБАК Діана Олегівна – 11СГЗ

ЮРІН Влад Валентинович – 11СГЗ

ОСІННЯ Яна Олександрівна – 11СГЗ

Географія підприємств-партнерів охоплює цього року Запорізьку, Херсонську та Донецьку області. Здобувачі представили свою діяльність на господарствах у вигляді презентацій, супроводжуючі їх доповідями. Всі присутні мали можливість наочно ознайомитися з діяльністю підприємств, на яких студенти проходили навчання за дуальною формою. Студенти розповіли про свої посадові обов’язки, специфіку своєї діяльності, окреслили переваги для свого професійного зростання такої форми навчання. Наприкінці звітної зустрічі здобувачі та присутні викладачі охоче обговорили переваги і недоліки дуальної форми навчання, поділилися власним досвідом вирішення нагальних задач. Викладачі кафедра геоекології та землеустрою в свою чергу завжди готові надати свою консультативну допомогу та професійний супровід нашим здобувачам освіти.

За матеріалами завідувача каедри ГЕЗ, к.т.н., доцента Мовчана Сергія Івановича, к.г.н., старшого викладача Чебанової Юлії Василівни та к.б.н., асистента Аюбової Ельнари Мусаібовни

45  65