зображення_viber_2024-04-18_10-01-07-969

Екологічна освіта є запорукою сталого розвитку людства. Знання про збереження довкілля сьогодні важливі не лише для фахівців у сфері охорони природи. Це потрібно кожному з нас, адже кожна галузь нашого життя пов’язана з використанням природних ресурсів.

День 15 квітня у екологічному календарі покликаний нагадати важливе правило: поінформований – отже озброєний.

15 квітня у Київському міському Будинку природи відбувся еко-дайджест для освітян, приурочений до Дня екологічних знань.

З вітальним словом до присутніх звернувся Володимир Дундар — заступник директора Департаменту захисту довкілля та адаптації до змін клімату КМДА та Аліна Приходько — виконуюча обов’язки директора Київського міського Будинку природи. Спікери акцентували особливу увагу на необхідності екопросвітницької діяльності для наймолодшої вікової категорії, яка має зростати екосвідомої та розуміти глобальні підходи до сталого розвитку та раціонального природокористування.

До програми заходу увійшли цікави та корисні доповіді:

Марія Матвієнко — к.б.н., заступник директора Київського міського Будинку природи, керівник гуртка «Загальна біологія» Київського Палацу дітей та юнацтва. Тема: Особливості сучасної еколого-просвітницької діяльності в позашкільній освіті.

Пруцакова Ольга — к. п. н., с.н. с., провідний науковий співробітник лабораторії позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України. Тема: Проблеми сімейного екологічного виховання в контексті сучасних суспільних вимог.

Наталія Пустовіт — к. п. н., с.н. с. зі спеціальності «Теорія та історія педагогіки», завідувачка кафедри методології освіти для сталого розвитку Державно їекологічної академії післядипломної освіти та управління. Тема: Еколого- просвітницька робота в установах ПЗФ.

Євгенія Савон — к.б.н., провідний біолог відділу інформаційно-просвітницької роботи Київського зоологічного парку загальнодержавного значення. Тема: Досвід інклюзивного навчання в зоогуртку.

Ілля Циганенко-Дзюбенко — керівник центру наукового розвитку учнів та молоді “EcoYouth” Державного університету «Житомирська політехніка». Тема: Особливості роботи зі здобувачами освіти: від ідеї до результатів.

Висловлюємо щиро подяку організаторам за можливість долучитись до еко-заходу, обмінятись думками в колі викладачів-екологів та розширити мережу корисних знайомств.

зображення_viber_2024-04-18_10-01-07-822