Проведення конференції ХІI-ої науково-практичної конференції «Меліорація та водовикористання. Функціонувароб. пр., мат., обява (13.11.2020 р.)_page-0001ння техніко-технологічних систем», у цьому 2020 р. мало свої характерні особливості.

По-перше, специфічними умовами проведення пленарного засідання, яке відбувалось в он-лайн режимі. Таке проведення відеоконференції не новина, як для студентів спеціальностей 193 «Геодезія та землеустрій» та 101 «Екологія», так, і викладачів, які вийшли на відеозв’язок під час пленарного засідання.

По-друге, на пленарному засіданні виступили саме молоді науковці – співробітники кафедри геоекології і землеустрою, а саме:

– Скиба Вікторія Павлівна, асистент кафедри геоекології і землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з доповіддю  «ЯКІСТЬ ВОДИ РІЧКИ МОЛОЧНА»

– Аюбова Ельнара Мусаібовна асистент кафедри геоекології і землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного – «ЗНАЧЕННЯ ПРИРОДООХОРОННИХ ЛІСОСМУГ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ФАУНИ ПІВНІЧНО-ЗАХІДНОГО ПРИАЗОВ’Я»;

Ганчук Максим Миколайович, старший викладач кафедри «Геоекологія і землеустрій» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного – «АГРОЕКОЛОГІЧНЕ ЗОНУВАННЯ АГРОЕКОСИСТЕМ СХІДНОГО ПОДІЛЛЯ».

Присутні побажали доповідачам подальших успіхів у науковій роботі, логічного завершення наукових починань.

Доповіді за змістом були різнопланові, цікаві та змістовні.

У Робочій програмі ХІI-ої науково-практичної конференції «Меліорація та водовикористання. Функціонування техніко-технологічних систем» / Укладачі: С. І. Мовчан (відповідальний за випуск), С. О. Ісаченко, О.О.Дереза. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, ФОП «Ландар С. М.», Мелітополь, 2020 р. 12 с., знайшли своє відображення доповіді студентів і викладачів, які виступили напередодні в секціях кафедри «Геодезія та землеустрій».

За результатами роботи науково-практичної конференції випущено матеріли.

В.о. зав.каф. ГЕЗ Сергій Мовчан