photo_2023-07-03_14-01-45

Всім привіт! Я Катя, мені 21 рік і я навчаюсь у ТДАТУ!
Цього року закінчила 4 курс спеціальності 193 «Геодезія і землеустрій» і отримала диплом бакалавра з відзнакою. Тепер готуюся до вступу на магістратуру за цією ж спеціальністю??‍? Багато моїх знайомих (які зараз також навчаються на нашій кафедрі) питали мене, чому саме «Геодезія та землеустрій»? Спробую розповісти вам коротенько про головні плюси нашої спеціальності??‍?

Кожен рік наша кафедра відкриває свої двері для активної, здібної молоді, яка хоче отримати грунтовні та сучасні знання в сфері геодезії та землеустрою. ?

З перших днів навчання вона стала другим домом для нас.?Дружній викладацький склад, який завжди готовий прийти нам на поміч у будь яких питаннях, робить все необхідне, щоб забезпечити нас виробничими практиками, корисною інформацією, новими приладами для роботи і цікавими міжнародними пропозиціями.? Через вміння викладачів зацікавити та заохотити студентів – навчання на кафедрі проходить легко і невимушено. Є можливість долучитися до наукових гуртків, відвідувати конференції з доповідями як на міжнародному рівні, так і на рівні країни. ?

Зручний навчальний простір – це те, що робить навчання неймовірно легким. До нього належать: наш портал, на якому знаходяться всі ваші дисципліни, лекції, практики та оцінки з них; а також, наш сайт, на якому ви можете ознайомитися з усіма викладачами, дисциплінами, здобутками кафедри та багато іншої цікавої та корисної інформації ??‍?

Практичні навички та компетенції ми здобуваємо на наших практиках. Наші стейкхолдери надають можливість попрацювати пліч о пліч зі справжніми професіоналами своєї справи і дають можливість підкріпити теоритичні знання на практиці. Це неймовірний досвід, після отримання якого ви з легкістю зможете влаштуватися на роботу за фахом??‍♀️

Також ми не забуваємо про дозвілля? На нашому факультеті є студентська рада, яка охоче прийме до себе активних, креативних та веселих студентів. Зараз я займаю посаду голови організаційного сектору студентської ради факультету і раджу вам долучитися до нашої студентської спільноти, буде весело, обіцяю)?

Якщо ти зацікавлений в отриманні ґрунтовних знань у сфері геодезії та землеустрою, активно і весело проводити свій час, розвиватися та зростати разом з нами – тоді тобі до нас✌?