Академічною спільнотою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного було проведено обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. В обговоренні приймали участь викладачі кафедр університету, які забезпечують освітній процес зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Метою зустрічі було обговорення академічною спільнотою університету питання про необхідність модернізації освітньо-професійної програми та корегування навчального плану зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

За результатами обговорення освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій» академічною спільнотою було прийняте рішення: ухвалити представлену концепцію та, після внесення пропозицій в проєкт освітньо-професійної програми, рекомендувати представити оновлену освітньо-професійну програму «Геодезія та землеустрій» та скорегований навчальний план на розгляд Вченої ради університету.

За матеріалами Максима ГАНЧУКА та Юлії ЧЕБАНОВОЇ

академспільнота 1 академспільнота 2