Питання пропаганди академічної доброчесності серед науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти СВО «Магістр» постійно підіймаються в різних формах взаємодії зі студентами. Одним із традиційних для ОП «Екологія» форматів є проведення тематичних лекцій-бесід зі здобувачами, що реалізуються в межах кураторських годин або поза навчальний час кураторами академічних груп. Цього року враховуючи особливості освітнього процесу, що диктуються карантинними вимогами до навчання, такий захід був проведений у форматі ZOOM конференції. Під час якої були визначені загальні положення академічної доброчесності та розглянуті можливі види академічної відповідальності за її порушення.

Гарант ОП «Екологія», та академічна спільнота, що приймає участь у навчанні здобувачів вищої освіти за відповідною спеціальністю висловлює щиру подяку кураторам академічних груп в особі СКИБИ Вікторії (куратора 11 МБ ЕК групи) та ЩЕРБИНІ Валентині (куратора 21 МБ ЕК групи) за організацію, проведення заходу, висвітлення та роз’яснення таких важливих для забезпечення якісного освітнього процесу положень як академічна доброчесність в університетському середовищі, а також надання фотоматеріалів із світлинами заходу, що надають можливість оприлюднити фото-звіти на сайті кафедри.

к.б.н., доц. Валентина ЩЕРБИНА, ас. Вікторія СКИБА

images 21