На кафедрі геоекології і землеустрою здійснюється системна робота щодо обміну знаннями та практичним досвідом між академічною та науковою спільнотами з іншими ЗВО та науковими установами.

2 грудня в рамках договору про співпрацю з Херсонським державним аграрно-економічним університетом відбулася відкрита лекція з дисципліни «Геодезія» з залученням викладачів кафедр землеустрою, геодезії та кадастру ХДАУ та геоекології і землеустрою ТДАТУ для здобувачів вищої освіти зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Зустріч відбулася в дистанційному форматі, останній дає змогу реалізувати в сучасних умовах спільні міжуніверситетські навчальні програми, зміцнити співпрацю в науковій і науково-методичній сферах.

На відкритому семінарі лектором виступив к.т.н., с.н.с., доцент кафедри землеустрою, геодезії та кадастру ХДАУ ЯЦЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ з лекцією, яка викликала жвавий інтерес у студентів ХДАУ та ТДАТУ. Дисципліна «Геодезія» – є однією з основних в освітній програмі цієї спеціальності, тому набуття глибоких знань вкрай необхідно для здобувачів вищої освіти наших ЗВО.

Володимир Миколайович у доповіді окреслив наступні питання:

• історія становлення науки геодезії;
  • наукові та практичні завдання геодезії;
  • роль і розвиток геодезії в Україні;
  • методи геодезичного вимірювання;
  • форма та фігура Землі.

Під час зустрічі до обговорення тем семінару долучались присутні на зустрічі викладачі: завідувачка кафедри геодезії, землеустрою та кадастру ХДАУ, к.е.н., доцент НАТАЛІЯ ДУДЯК, в.о. завідувача кафедри ГЕЗ, к.т.н., доцент СЕРГІЙ МОВЧАН та к.т.н., доцент СЕРГІЙ КОЛОМІЄЦЬ та студенти – геодезисти двох ЗВО.

Ми переконані, що така тісна співпраця між нашими кафедрами призведе до підвищення освітнього потенціалу та професійних компетентностей наших студентів. Висловлюємо велику вдячність нашим колегам з ХДАУ та завжди готові зустрічатися та обмінюватися досвідом заради спільної мети – підготовки висококваліфікаційних фахівців в галузі геодезії та землеустрою.

Матеріали підготували к.т.н., доцент СЕРГІЙ КОЛОМІЄЦЬ та ас. ЕЛЬНАРА АЮБОВА

Херсон Херсон 7