У рамках студентоцентрованого навчання кураторами академічних груп спеціальностей 193 «Геодезія та землеустрій» та 101 «Екологія» було проведено онлайн-зустрічі зі здобувачами вищої освіти щодо удосконалення та покращення якості організації освітнього процесу в ТДАТУ. Згідно Положення про опитування учасників освітнього процесу в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного для отримання зворотного зв’язку стосовно якості освітніх програм, якості викладання дисциплін та дотримання вимог академічної доброчесності, студентам надається можливість проходження онлайн-опитувань. Опитування проводилось анонімно шляхом заповнення анкет на веб-сайті університету.
Головна мета проведення моніторингу – вдосконалення та покращення освітнього процесу відповідно до сучасних умов, виокремлення побажань та зауважень респондентів, які в подальшому будуть враховані при перегляді освітніх програм. На основі аналізу та узагальнення результатів онлайн-опитувань Відділом моніторингу якості освітньої діяльності ТДАТУ формуються аналітичні звіти, які у вільному доступі розміщуються на веб-сторінці університету за посиланням.

К.геогр.н., ст.викл. Юлія Чебанова

2g