banner1З Херсонським державним аграрно-економічним університетом наш заклад вищої освіти підтримує тісні взаємозв’язки за науковою, навчально-педагогічною та іншими напрямами академічної діяльності.

Згідно договору про співпрацю стосовно академічної мобільності в минулих роках був обмін між студентами наших навчальних закладів.   З урахуванням сучасних умов організації та проведення навчального процесу у форматі он-лайн конференції відбулась зустріч здобувачів вищої освіти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та Херсонським державним аграрно-економічним університетом стосовно питань індивідуальної освітньої траєкторії та  пошуку нових напрямків взаємодії на шляху реалізації програми академічної мобільності.

Питання індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів – невід’ємна складова освітнього процесу. Встановлення комунікативного зв’язку між студентами однієї спеціальності, але різних ЗВО надає можливість познайомитись, обмінятись досвідом та визначити подальші напрямки співпраці, які мають місце  під час реалізації якісного освітнього процесу.

Індивідуальна освітня траєкторія в сучасних умовах організації освітнього процесу окреслює індивідуальні вектори, до переліку яких входять: вибіркові дисципліни, академічна мобільність, закордонні практики та стажування, дуальна форма навчання, індивідуальний графік, наукова складова. Кожен з компонентів було обговорено під час зустрічі. Крім загальних питань, між студентами двох навчальних закладів відбулась жвава дискусія, яка торкалася різних питань студентського, наукового та суспільного життя. Наступним етапом планується обмін здобувачами вищої освіти спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій” в рамках програми академічної мобільності відповідно до договору про співпрацю між ЗВО.

Вдячні студентам спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» та викладачам Херсонського державного аграрно-економічного університету за участь у конференції і  щиро сподіваємося на нові зустрічі.

Особлива подяка: завідувачу кафедрою геодезії, землеустрою та кадастру ХДАЕУ, к.е.н., доценту Наталії ДУДЯК, д.е.н., професору кафедри – Юрію ЯРЕМКО та кураторам академічних груп вищого навчального закладу к.с.г.н., доценту Наталії ЛАВРИНЕНКО та старшому викладачу Ларисі КУРАКОВІЙ за співорганізацію та підтримку щодо проведення он-лайн зустрічі.

Інформаційний супровід: в.о. зав. кафедри ГЕЗ, к.т.н., доцент Сергій Мовчан, ст. викл., к.геог.н. Юлія Чебанова і ас.Алла Ангеловська

моб9

моб7 моб8