З нагоди ювілейної дати 90-річчя Казахського національного аграрного дослідницького університету 3-4 грудня 2020 року в м. Алмати проведено V Міжнародний Агротехнологічний Саміт «Инновационное развитие АПК в условиях глобализации экономики» (рос. мовою). В якому прийняло участь 223 спікера з 54 країн світу США, Європи і Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

У рамках проведення V Міжнародного Агротехнологічного Саміту в режимі онлайн на платформі ІЕХРО ( 3-4 грудня 2020 р., городе Алмати) від Таврійського агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного в панельних доповідях прийняли участь викладачі кафедри геоекології та землевпорядкуванням: професор Людмила Даценко і доцент Сергій Мовчан.

Колектив кафедри ГЕЗ ТДАТУ ім. Дм. Моторного висловлює подяку за проведення Саміту на високому організаційному і технічному рівні, а також за плідну співпрацю, обмін практичним досвідом. Учасники побажали організаторам Саміту нових здобутків та висловили надію на подальші зустрічі!

За матеріалами проведення Саміту в.о. зав. каф. ГЕЗ Сергія Мовчана

мовчан