4 грудня 2020 року викладач кафедри геоекології і землеустрою к.е.н. Якунічева А.Ю. прийняла участь у III Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Інноваційно-підприємницька освіта в контексті підвищення якості життя», що проводилась в «Університеті «Туран» ( м. Алмати, Республіка Казахстан)

У сучасному суспільстві яскраво виражений перехід до нових освітніх орієнтирів і технологій, інноваційної політики в освіті. Інновації пов’язані з цифровизацією життя суспільства і освітнього простору, новими підходами до процесу навчання, соціальним партнерством, компетентнісними та особистісно-орієнтованими підходами в освіті. Необхідність змін в освіті диктує саме життя, яка сповнене невизначеності – трапилася пандемія COVID-19, яка внесла корективи в усі сфери життя.

Знання, які сьогодні отримують студенти, стають застарілими, і потребують постійного оновлення в контексті інновацій. Формування в країні інноваційно-підприємницького освіти, націлене на підготовку і виховання конкурентоспроможних підприємців, стає важливим напрямком не тільки системи вищої освіти, а й державної політики, оскільки постійне відтворення підприємницького класу є цементуючою основою будь-якої ефективної національної економіки.

В сучасних умовах розвиток вищої освіти і освіти в цілому і, як наслідок, підвищення якості освіти може здійснюватися тільки через інноваційні процеси.

Конференція включала наступні ключові напрямки та секції.

  1. Підприємництво як фактор інноваційного розвитку в умовах світової пандемії

Секція 1. Інноваційні інструменти в маркетингу, менеджменті і логістиці

Секція 2. Нові тренди розвитку світової економіки та державного місцевого управління

Секція 3. Фінанси, облік і аудит в парадигмі сучасного підприємництва: нові виклики в нових реаліях

  1. Освітнє середовище в умовах реалізації цілей сталого розвитку

III. Взаємодія між університетами, бізнесом і державою в рамках Triple Helix

  1. Інфокомунікаційні технології для цифрової економіки
  2. Сучасні проблеми комп’ютерної інженерії і телекомунікацій

Доповідь Якунічевої А.Ю. “Діджіталізація, як інструмент розвитку професійного світогляду”, була включена до  IV Секції «Інфокомунікаційні технології для цифрової економіки».

У пленарному засіданні конференції взяли участь провідні вчені, міжнародні експерти, керівники і представники бізнес-структур Казахстану, Азербайджану, Китаю, країн Західної та Східної Європи.

З вітальним словом виступив Алшанов Р.А. –  д.е.н., професор, Ректор університету «Туран». Модератором конференції була Нурмуханова Г.Ж. – д.е.н., професор, проректор з СРНІ, університету «Туран»

Цікавими та інформативними були доповіді:

– “Освіта як інструмент глобальних змін сучасного суспільства.”

– “Міжнародні проекти Університету «Туран» в галузі освіти”

– “Цифрові технології в сучасній освіті: досвід університету «Туран»

Були обговорені питання розвитку міжнародної та казахстанської економіки в умовах пандемії COVID-19, розглянуті інноваційні можливості регіонів з яскраво вираженим переходом до нових освітніх орієнтирів і технологій, інноваційної політики в освіті.

Рашев С.Д. к.т.н., головний менеджер зі стратегічних напрямків Автономного кластерного Фонду Парк інноваційних технологій, м. Алмати розкрив “Майбутнє ринку праці: підготовка кадрів сьогодні з перспективи завтрашнього дня”. Конференція була насиченою та плідною, що дало змогу акумулювати спільні зусилля до подальшого впровадження інновації в освітні процеси.

Підготовлено асистентом кафедри геоекології і землеустрою к.е.н., Якунічевою Анастасією

скрин1 скрин2
скрин3 скрин4
скрин6 скрин5