Сучасні тенденції педагогікиВикладачі кафедри геоекології і землеустрою взяли активну участь в роботі I міжнародної науково-практичної інтернет-конференції (м. Київ, 27 листопада 2020 р.) «Сучасні тенденції та концептуальні шляхи розвитку освіти і педагогіки».

У рамках конференції було розкрито широке коло питань, серед яких були виділені наступні напрямки:

Середня освіта

Аюбова Е.М., Скиба В.П. Формирование экологической культуры у старшеклассников

Педагогіка вищої школи

Даценко Л.М., Коломієць С.М., Леженкін І.О., Ганчук М.М., Ангеловська А.О. Методи викладання дисциплін в умовах дистанційного навчання (на прикладі спеціальності 193 Геодезія та землеустрій ТДАТУ)

Мовчан С.І., Якунічева А.Ю. Комплексний підхід до вирішення задач й завдань підготовки та проходження акредитації з освітньої програми «Геодезія та землеустрій»

Науки про освіту та педагогічні науки в цілому

Коломієць С.М., Даценко Л.М., Леженкін І.О. Проблеми підготовки фахівців з геодезії і землеустрою.

Всі учасники конференції отримали сертифікати про участь та збірник матеріалів (тези доповідей), у яких всебічно висвітлено проблеми сучасної освіти, а автори обмінюються педагогічним досвідом.

Підготовлено асистентом кафедри геоекології і землеустрою к.е.н., Якунічевою Анастасією

dacenko-ljudmila-mikolaivna ajubova-elnara-musaibovna
skiba-viktorija-pavlivna ganchuk-maksim-mikolajovich