Згідно договору про співпрацю між Херсонським державним аграрно-економічним університетом (м. Херсон) і ТДАТУ ім. Дм. Моторного (м. Мелітополь) викладачі університету доцент Сергій МОВЧАН, доцент Сергій КОЛОМІЄЦЬ і ст. викладач Іван ЛЕЖЕНКІН отримали «Свідоцтво про підвищення кваліфікації» за напрямком «Інноваційні технології, методологія та методика викладання фахових дисциплін з геодезії та землеустрою».

1-12.СканХЕРСОН(01.06.2021 р.) - 0001 1-12.СканХЕРСОН(01.06.2021 р.) - 0002 1-12.СканХЕРСОН(01.06.2021 р.) - 0003

Звіт розглянуто і затверджено на кафедрі землеустрою, геодезії та кадастру ХДАЕУ (завідувач докт.екон.наук Наталія ДУДЯК, доцент ), а також«Узгоджено» з директором ННЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» (професор Юрій Яремко, д.е.н.).

Вдячні викладачам, завідувачу кафедри і директору ННЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва»Херсонського державного аграрно-економічного університету за організацію і проведення підвищення кваліфікації.

За матеріалами та інформацією зав. каф. ГЕЗ Сергія Мовчан