1

7 листопада відбулась онлайн-конференція, на якій було презентовано освітньо-професійну програму «Геодезія та землеустрій» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти студентам першого курсу спеціальності 193 Геодезія та землеустрій.

На засіданні були присутні: Людмила Даценко д.геол.н., професор, гарант ОПП «Геодезія та землеустрій»; Ольга Мазикіна к.т.н., доцент, член робочої групи з розробки ОПП «Геодезія та землеустрій»; Максим Ганчук к.с.-г.н., доцент, завідувач кафедри геоекології і землеустрою та студенти 11 ГЗ групи.

2 3

Людмила Миколаївна розповіла здобувачам про структуру ОПП її зміст та процедуру оновлення. Особливу увагу приділила загальним та фаховим компетентностям, які здобувачі набувають під час навчання, а також відповідності освітніх компонент, що забезпечують необхідні програмні результати навчання. Окремо зауважила на ролі здобувачів при перегляді та оновлені освітньої програми.

Загалом, зустріч пройшла продуктивно. Здобувачі мали змогу поставити питання, щодо самої ОПП так освітнього процесу, чим успішно і скористались.

Максим ГАНЧУК