Зі студентами спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» ТДАТУ ім.Дм.Моторного провів зустріч професор кафедри дизайну Луганського національного університету ім.Тараса Шевченка Володимир КАРДАШОВ, доктор філософії, академік МКА.

Професор Володимир КАРДАШОВ, в стислій та сприйнятій формі, для студентів першого року навчання спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», розповів про особливості ландшафтного дизайну в різних сферах виробничої діяльності.

1 2

Сфера наукових інтересів Володимира КАРДАШОВА: художня педагогіка, дизайн-освіта, етика та естетика, мистецтвознавство.

3 4

З особистого досвіду графічного креслення та ландшафтного дизайну професор Володимир Кардашов навів практичні приклади використання отриманих знань спеціалістів, в галузі геодезії та землеустрою, зокрема для ландшафтного дизайну.

Зав. каф. ГЕЗ Сергій Мовчан