фото університет

У рамках міжнародного співробітництва у сфері вищої освіти та інтеграції системи вищої освіти до світового освітнього простору викладачі кафедри геоекології і землеустрою проф. Людмила Даценко, доц. Ольга Мазикіна та ст.викл. Максим Ганчук пройшли стажування на базі  University of agriculture in Krakow (Краків, Польща). Онлайн-стажування проходило з 25 січня по 4 березня 2022 р., ключова тематика: «Innovation in Higher Education and Sustainable Developmen of European economy».  Місія університету полягає в тому, щоб протистояти викликам сучасності, особливо прогресуючої глобалізації економіки та освітнього та дослідницького простору.

Викладачі кафедри геоекології і землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного мали змогу ознайомитись з інноваційними підходами до впровадження в освітній процес інноваційних розробок польського аграрного університету, з перспективами подальших наукових досліджень та налагодження міжнародної співпраці та партнерства в даному спрямуванні. Набуті знання сприятимуть удосконаленню викладачами навчального процесу та підвищенню рівня професійної підготовки здобувачів вищої освіти.

Максим Ганчук

Сертифікат Ганчук Сертифікат Мазикіна