Потужний десант, на чолі з деканом факультету АТЕ доцентом Іриною Івановою, к.с.-г.н.,  завітав до ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ». Чітко і сплановано, завдяки керівництву структурного підрозділу, кураторам груп, було організовано і проведено зустрічі зі студентами всіх спеціальностей фахового коледжу.

Для трьох потоків студентів, з дотриманням відповідних карантинних норм, під час проведення заходу, викладачі університету:

– декан фак-ту АТЕ Ірина Іванова, к.с.-г.н.,

– завідувач кафедри геоекології і землеустрою Сергій Мовчан, доцент, к.т.н.,

– ст. викладач кафедри рослинництва ім. професора В.В. Калітки Ніна Нєжнова,

– ас. Кафедри харчових технологій та готельно-ресторанна справа Алла Ангеловська, розповіли і відповіли на питання, стосовно навчання в ТДАТУ ім. Дм. Моторного.

Звісно, що увага була приділена спеціальностям, які є важливими для факультету АТЕ: 193 «Геодезія та землеустрій» і 201 «Агрономія».

Крім, загальних питань, які стосуються спеціальностей 193 «Геодезія та землеустрій» і 101 «Агрономія», викладачі університету розповіли студентам фахового коледжу про особливості вступу до університету, навчання і проживання в місті Мелітополі.

0204 06 070910

Сергій МОВЧАН – завідувач кафедри ГЕЗ, доцент, к.т.н.,