Кураторство, безумовно, одна з найважливіших складових освітнього процесу. Куратор – головний наставник академічної групи, психологічний мотиватор створення сприятливого мікроклімату, координатор позааудиторних виховних та організаційних заходів. Від куратора багато в чому залежить активність та цілеспрямованість студентів, результативні показники як команди.

Усі куратори кафедри ГЕЗ вправно намагаються буди дієвими та сучасними, максимально урізноманітнювати проведення кураторських годин, зацікавлювати здобувачів креативними темами.

Приклад проведення аудиторної кураторської години для 21 ЕК та 21 ГЗ груп у форматі круглого столу (куратор Юлія Чебанова).

20210331_091739  20210331_091811

Дистанційна кураторська година, для 31 ЕК та 31 ГЗ груп, які на поточному тижні знаходяться на навчальній практиці (куратор Алла Ангеловська).

Рисунок2  Рисунок1

Залучення професіоналів практиків з Приазовського національного природного парку Тетяни Куришко та Юлії Кучеренко для наймолодших здобувачів вищої освіти 11 ЕК (куратор Наталя Тарусова) та 11 ГЗ (Іван Леженкін) груп.

20210331_085925

«Відчуй себе куратором» – кураторська година від магістрів 11 МБ ЕК групи (куратор Вікторія Скиба). В рамках навчальної дисципліни «Методика викладання дисциплін спеціальності» кожен з магістрів може відчути себе справжнім куратором, власно відпрацювати тонкощі підготовки цікавої ефективної презентації, налагодити зворотний зв’язок у форматі діалогу для обговорення наведеної інформації.

20210331_092041

Куратор 11 МБ ЕК Вікторія Скиба