Співпраця з колегами з інших закладів вищої освіти та обмін досвідом є невід’ємною складовою навчального процесу. 03.11.21 старший викладач кафедри геоекології та землеустрою Леженкін І.О. і викладач кафедри іноземних мов Коваль О.Ю. разом з міжнародним експертом Служби Старших Експертів (SES) професором Вольфгангом Крессе відвідали кафедру геодезії Криворізького національного університету з робочим візитом. Метою візиту був обмін досвідом використання сучасних технологій в сфері геодезії та землеустрою.

005

Колеги з Криворізького національного університету продемонстрували обладнання кафедри та власну наукову розробку – човен для картографування дна водойм. В якості культурної програми для гостей була проведена екскурсія по музею  Південного гірничо-збагачувального комбінату. Сподіваємось на подальшу тісну співпрацю з колегами з Криворізького національного університету.

003004002001

Іван Леженкін, старший викладач каф. ГЕЗ