Міжнародна співпраця є важливою складовою в навчально-виховному процесі. 29 жовтня 2021 р. відбулася зустріч студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» з міжнародним експертом Служби Старших
Експертів (SES) професором Вольфгангом Крессе (Німеччина), який прибув до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з метою передачі міжнародного досвіду в сфері геодезії та землеустрою. Зустріч проходила на платформі zoom.

Професор Вольфганг Крессе розповів про інноваційні технології геоінформатики, зокрема показав декілька практичних прийомів роботи в геоінформаційной системі QGIS. Студенти мали змогу задати питання, що їх цікавлять, в сфері геоінформатики, геодезії та землеустрою, а також щодо організації освіти в Європейському Союзі.

Іван Леженкін, старший викладач каф. ГЕЗ