лого школа пед майстерні

У рамках підписаного Меморандуму (29 грудня 2021р.) між ТДАТУ та ГО «Українська продовольча долина» (UFV) двоє викладачів нашого університету мали змогу пройти курс дуже плідного навчання, який реалізувався за фінансової підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, що реалізується в Україні компанією Кімонікс Інтернешнл. Викладачі пройшли конкурсний відбір та отримали стипендії від UFV на навчання за програмою міні-МВА та у Школі.

5школа пед майстер«Школа викладацької майстерності» проходила у співпраці UFV з Центром професійного розвитку та лідерства (Teaching Excellence) Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Інтенсивні заняття проходили з 27 червня до 10 липня 2022 р. Навчальний курс Школи тривав 2 тижні, складався із 7 навчальних модулів, практичної частини із написання та викладання бізнес-кейсів та захисту силабусів авторських курсів для МВА-програм.

6школа пед майстерАвторами навчального курсу виступили:

– Олена Гузар, директорка Центру професійного розвитку та лідерства ТНПУ ім.В.Гнатюка;

– Наталія Гордійчук, голова UFV, засновниця компаній «Агрітема», «Агрібактер», співзасновниця Sustainable Strategies Institute (SSI);

– Марина Маслова, членкиня Ради UFV, керуюча партнерка консалтингової компанії «UFV Consulting», співзасновниця Sustainable Strategies Institute (SSI).

Метою Школи стало:

– підвищення обізнаності представників аграрних ВНЗ про передові методики викладання бізнес-курсів для підприємців та управлінців;

– отримання системних підходів та методик написання та викладання бізнес-кейсів

– створення єдиного стандарту викладання на управлінських програмах від UFV.

Випускниками Школи стали 13 провідних викладачів-агро ВНЗ (Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного, Львівського національного університету природокористування, Сумського національного аграрного університету, Полтавського державного аграрного університету, Поліського Національного університету, Державного біотехнологічного університету (м. Харків), Одеського державного аграрного університету.

ТДАТУ мали змогу представляти д.пед.н, проф. Олена Тітова та3школа пед майстер к.с.-г.н., ст.викладач Вікторія Скиба. Організатори курсу змусили викладачів під іншим кутом подивитись на особливості та перспективи освіти дорослих, отримати навички спілкування в бізнес-середовищі, розібратись в ціннісних орієнтирах провідних агро-холдингів та вкотре усвідомити важливість та динамічність набуття знань на різних етапах побудови кар’єри.

За допомогою досвідчених тренерів викладачі аграрних ЗВО підготували та захистили випускну роботу, нею став силабус розробленого курсу та ті його складові, які зосереджені саме на ключового клієнта (слухача) даного курсу.

Щиро дякуємо організаторам за можливість долучитись до цікавого та практично-зорієнтованого курсу, щиро очікуємо на подальшу реалізацію запланованої ініціативи створення курсів на базі аграрних університетів України.

Вікторія Скиба

Школа пед.майстерності сертифікат Скиба