У рамках підписання договору про співпрацю, згідно програми “один пояс один путь” (рос.), викладачі кафедри геоекології і землеустрою, разом із викладачами факультету агротехнологій та екології ТДАТУ отримали підтвердження про співпрацю між університетами Northwest A&F auniversity (Китай) і Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного (Україна).

Надійшла інформація від колег з Northwest A&F auniversity (Китай), щодо участі викладачів ТДАТУ, які беруть участь у зборі інформації для книги розвитку сільського господарства та відносин між Китаєм та Україною.

Завдяки координаційним діям к.с.-г.н., доцента, декана факультету АТЕ Ірини Іванової і д.е.н., професора, зав. кафедри маркетингу Дарії Легези налагоджено зв’язок між викладачами Китаю і України.

Сподіваємось на нові проекти і зустрічі у різних форматах з викладачами і науковцями різних країн.

Інформацію підготував зав. каф. ГЕЗ Сергій Мовчан

Китай