На зустрічі зі студентами, співробітниками і викладачами факультету АТЕ Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, кандидат на посаду ректора ТДАТУ Сергій Кюрчев представив програму:

Передвиборчі зустрічі кандидата на посаду ректора ТДАТУ Сергія Кюрчева

Програма, представлена Сергієм Кюрчевим, кандидатом на посаду ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (ТДАТУ), спрямована на розвиток навчального закладу. Вона потребує ініціативи студентів, викладачів і співробітників. Особливо, це стосується ініціативи та творчості молодого покоління університету. Мова йде, насамперед, про наше студентство, молодих викладачів і співробітників.

Всі ми, співробітники університету і студенти повинні розуміти, що тільки в єдиній команді можна вирішувати поставлені перед нами задачі.

Сергію Володимировичу Кюрчеву бажаємо перемоги і успіхів у подальшій роботі.

0102030408050706

Зав. каф ГЕЗ Сергій Мовчан