Впродовж тижня кандидат на посаду керівника ТДАТУ д.т.н., професор Сергій Кюрчев проводив зустрічі з колективами факультетів університету та коледжів ТДАТУ. Всі вже мали можливість попередньо ознайомитися з положеннями програми кандидата, яка була оприлюднена на сайті університету

Сергій Кюрчев, згідно з вимогами Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника установи вищої освіти, на своїх зустрічах з колективами Університету і коледжів більш детально знайомить виборців зі своїм баченням розвитку Таврійського ДАТУ на найближчі 5 років. Університет має стати сучасним конкурентоздатним освітнім та науково-дослідним центром, потенціал якого впливатиме на розвиток Запорізького регіону.

Основним векторам розвитку ТДАТУ є: сучасні практико-орієнтовані освітні програми; освіта впродовж життя; формування інноваційного наукового середовища; комерціалізація наукових досліджень; студоцентрованість у навчанні; добробут і розвиток викладачів; енергозбереження та модернізація інфраструктури.

З 27 жовтня до 3 листопада відбулися передвиборчі зустрічі в усіх відокремлених структурних підрозділах ТДАТУ, 1 і 3 листопада Сергій Володимирович зустрівся з науково-педагогічними колективами і студентами факультетів енергетики і комп’ютерних технологій; економіки і бізнесу, а також ННІ загальноуніверситетської підготовки ТДАТУ.

Модератором усіх зустрічей виступив заступник голови оргкомітету з проведення виборів ректора ТДАТУ, професор Олександр Скляр. Під час зустрічей кандидат на посаду ректора відповів на запитання.

Нагадаємо, що 4 листопада відбудеться ZOOM-зустрічs з факультетами МТ та АТЕ ТДАТУ, а 5 листопада У ЦКІД – з підрозділами адміністративно-управлінських, господарських відділів та навчально-допоміжним персоналом університету.

Оргкомітет з виборів ректора