Сучасні виклики, які стоять перед людством, потребують пошуку ефективних форматів освітньої діяльності, зокрема, нових сучасних вмінь і навичок викладачів для забезпечення якісної організації навчального процесу на підставі систематичної роботи з новими формами і методами проведення занять, що дозволить мотивувати здобувачів вищої освіти до пошуку свого місця в суспільстві.

изображение_viber_2021-07-02_13-38-06

В рамках Грантової угоди «Підтримка дистанційного навчання в ТДАТУ» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» (ПроєктUSAID) Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного  отримав відео- і ІТ-обладнання та супровід у форматі підготовки представників усіх кафедр.

Від кафедри геоекології та землеустрою відповідна нагода розширити свої вміння та навички випала к.т.н., доценту Сергію Коломійцю.  Основною метою курсу було успішне створення та використання навчальних відеороликів з практичних робіт. Курс передбачав правильну технологію монтажу, опанування техніки і прийому монтажу, оволодіння азами роботи зі звуком і графікою.

Підсумком навчання стала звітна відео-робота, яка підкріплює практичне заняття з дисципліни “Геодезичні роботи при землеустрої”.

пр1 пр4
пр2 пр3