Науковці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (м. Мелітополь) разом із колегами ТОВ «Гідрофлоу Україна», ТОВ «САВ КОМПЛЕКТ» (м. Запоріжжя) і Запорізького регіонального представництва ICC UKRAINE (м. Запоріжжя) завершено технічний аудит на об’єктах ПрАТ «Полтавський ГЗК».

У повному об’ємі завершено випробування і підведено підсумки виконання технічного аудиту обладнання, розташованого в ЦВО (цеху з виробництва окатків), ДЗФ (маслоохолоджувачів та теплообмінників дробарно-збагачувальної фабрики), ЦШГ (цеху шламового господарства), ЛМЦ (ливарно-механічного цеху) та ТСЦ (теплосилового цеху) ПрАТ «Полтавський ГЗК», згідно договору № 596 про виконання технічного аудиту від 10 березня 2020 р.

1. Звіт щодо підсумків виконання технічного аудиту обладнання, розташованого в ЦВО (цеху з виробництва окатків), ДЗФ (маслоохолоджувачіві та теплообмінників дробарно-збагачувальної фабрики), ЦШГ (цеху шламового господарства), ЛМЦ (ливарно-механічного цеху) та ТСЦ (теплосилового цеху) ПрАТ «Полтавський ГЗК», згідно договору № 596 про виконання технічного аудиту від 10 березня 2020 р. / Розробники О.А. Андріанов, О.В. Бережецький, В.М. Ваврікович, С.І. Мовчан. ТОВ «САВ Комплект», Горішні Плавні – Запоріжжя, 2020. 16 с.
  2. Акт обстеження №1 маслоохолоджувачів водяних МП-44У маслостанції ЦС-70 насосу НП-800 пульпонасосної станції №1 цеху шламового господарства (ЦШГ) ПрАТ «Полтавський ГЗК» «Щодо технічної можливості застосування приладів електронної водопідготовки «HydroFLOW» для очищення та запобігання утворенню сульфато-карбонатних і біологічних комплексних відкладень» / Розробники О.А. Андріанов, О.В. Бережецький, В.М. Ваврікович, С.І. Мовчан. ТОВ «САВ Комплект», Горішні Плавні – Запоріжжя, 2020. 12 с.
  3. Акт обстеження №2 водогрійного котла ПТВМ-100 №2 котельної теплосилового цеху (ТСЦ) ПрАТ «Полтавський ГЗК» «Щодо технічної можливості застосування приладів електронної водопідготовки «HydroFLOW» для очищення та запобігання утворенню сульфато-карбонатних і біологічних комплексних відкладень» / Розробники О.А. Андріанов, О.В. Бережецький, В.М. Ваврікович, С.І. Мовчан. ТОВ «САВ Комплект», Горішні Плавні – Запоріжжя, 2020. 12 с.
  1. Акт обстеження №3 градирні EVAPCO (ТОВ ВКО «КИСЕНЬ») теплосилового цеху (ТСЦ) ПрАТ «Полтавський ГЗК» «Щодо технічної можливості застосування приладів електронної водопідготовки «HydroFLOW» для очищення та запобігання утворенню сульфато-карбонатних і біологічних комплексних відкладень» / Розробники О.А. Андріанов, О.В. Бережецький, В.М. Ваврікович, С.І. Мовчан. ТОВ «САВ Комплект», Горішні Плавні – Запоріжжя, 2020. 12 с.
  1. Акт обстеження №4 технологічного вузла мокрого газоочищення (МГО) ділянки обпалення цеху з виробництва окатків (ЦВО) ПрАТ «Полтавський ГЗК» «Щодо технічної можливості застосування приладів електронної водопідготовки «HydroFLOW» для очищення та запобігання утворенню сульфато-карбонатних і біологічних комплексних відкладень» / Розробники О.А. Андріанов, О.В. Бережецький, В.М. Ваврікович, С.І. Мовчан. ТОВ «САВ Комплект», Горішні Плавні – Запоріжжя, 2020. 12 с.
  1. Акт обстеження №5 першої та другої ділянки вакуумних насосів корпусу фільтрації і усереднення концентрату (ЦВО-1) ПрАТ «Полтавський ГЗК» «Щодо технічної можливості застосування приладів електронної водопідготовки «HydroFLOW» для очищення та запобігання утворенню сульфато-карбонатних і біологічних комплексних відкладень» / Розробники О.А. Андріанов, О.В. Бережецький, В.М. Ваврікович, С.І. Мовчан. ТОВ «САВ Комплект», Горішні Плавні – Запоріжжя, 2020. 10 с.
  1. Акт обстеження №6 нової градирні «DALGAKIRAN» охолодження вакуумних насосів першої та другої лінії корпусу фільтрації і усереднення концентрату (ЦВО-1) ПрАТ «Полтавський ГЗК» «Щодо технічної можливості застосування приладів електронної водопідготовки «HydroFLOW» для очищення та запобігання утворенню сульфато-карбонатних і біологічних комплексних відкладень» / Розробники О.А. Андріанов, О.В. Бережецький, В.М. Ваврікович, С.І. Мовчан. ТОВ «САВ Комплект», Горішні Плавні – Запоріжжя, 2020. 12 с.
  1. Акт обстеження №7 маслоохолоджувачіві та теплообмінників дробарно-збагачувальної фабрики (ДЗФ) ПрАТ «Полтавський ГЗК» «Щодо технічної можливості застосування приладів електронної водопідготовки «HydroFLOW» для очищення та запобігання утворенню сульфато-карбонатних і біологічних комплексних відкладень» / Розробники О.А. Андріанов, О.В. Бережецький, В.М. Ваврікович, С.І. Мовчан. ТОВ «САВ Комплект», Горішні Плавні – Запоріжжя, 2020. 10 с.
  1. Акт обстеження №8 ливарного виробництва ПрАТ «Полтавський ГЗК» «Щодо технічної можливості застосування приладів електронної водопідготовки «HydroFLOW» для очищення та запобігання утворенню сульфато-карбонатних і біологічних комплексних відкладень» / Розробники О.А. Андріанов, О.В. Бережецький, В.М. Ваврікович, С.І. Мовчан. ТОВ «САВ Комплект», Горішні Плавні – Запоріжжя, 2020. 9 с.

Зав. кафедри ГЕЗ, доцент, к.т.н. Сергій МОВЧАН

1.Звіт-1.ПолтГКЗ(20.09.2020 р.) 1.Звіт-2.ПолтГКЗ(21.09.2020 р.) 1.Звіт-3.ПолтГКЗ(2.09.2020 р.)
2.АктОбстеж-1.ПолтГКЗ(21.09.2020 р.) 3.АктОбстеж-1.ПолтГКЗ(21.09.2020 р.) 4.АктОбстеж-1.ПолтГКЗ(21.09.2020 р.)
5.АктОбстеж-1.ПолтГКЗ(21.09.2020 р.) (1) 5.АктОбстеж-1.ПолтГКЗ(21.09.2020 р.) 6.АктОбстеж-1.ПолтГКЗ(21.09.2020 р.)
7.АктОбстеж-1.ПолтГКЗ(21.09.2020 р.) 8.АктОбстеж-1.ПолтГКЗ(21.09.2020 р.) 9.АктОбстеж-1.ПолтГКЗ(21.09.2020 р.)