Питання забезпечення якості надання освітніх послух в сфері підготовки фахівців з екології не обмежуються постійним узгодженням змісту освітньо-професійної програми, але і передбачають постійний моніторинг якості викладання окремих дисциплін, що входять до переліку освітніх компонентів ОПП. Так завдяки сприянню в.о. завідувача кафедри Сергія МОВЧАНА були організована процедура обговорення змісту робочої програми дисципліни «Геоінформаційні системи в екології», яка є обов’язковим освітнім компонентом ОПП «Екологія» другого (магістерського) рівня.

Формат проведеного заходу передбачав спільні обговорення змісту дисципліни із залученням старшого викладача кафедри комп’ютерних наук Ольги ЗІНОВ’ЄВОЇ, члена проектної групи доцента кафедри ГЕЗ Валентини ЩЕРБИНИ та віце-президента ГС «ГІС-Асоціація України» Олексія ЧЕРНЕНКО. В ході зустрічі обговорювались теми лекційних та практичних занять, їх послідовність викладання, розподіл часу на їх вивчення, перелік питань що виносяться на підсумкові модульні контролі, мета та завдання курсу та інші питання.

В ході зустрічі віце-президент ГС «ГІС-Асоціація України» Олексій ЧЕРНЕНКО наголосив на структурованості та послідовності розробленого курсу, визначив доцільність викладання запропонованих лекційних та практичних блоків дисципліни із врахуванням їх тематичного змісту, надав схвальні відгуки з питань розподілу часу на вивчення окремих тем курсу.

Враховуючи відповідний досвід співпраці та схвальні відгуки з боку зовнішнього стейкхолдера, за результатами зустрічі були зроблені висновки про доцільність реалізації підготовки фахівців з екології в межах зазначеної дисципліни із врахуванням діючої робочої програми, без необхідності її корегування та доповнення. Окрім цього робоча група визначила необхідність проведення зустрічей у наведеному форматі у подальшому, як з метою періодичного перегляду робочої програми дисципліни із врахуванням динамічних запитів часу, так і з точки зору доцільності обміну досвідом та сучасними досягненням у відповідній галузі.

В.о. зав. кафедри ГЕЗ, к.т.н., доц. Сергій Мовчан, к.б.н., доц. Валентина Щербина