изображение_viber_2023-03-10_13-07-37-911

изображение_viber_2023-03-09_15-18-15-825

изображение_viber_2023-03-10_14-27-11-772

изображение_viber_2023-03-10_13-25-33-840

Упродовж 1-15 березня 2023 року на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки стартувала перша «Весняна школа Вернадського-2023» «Сталий, інклюзивний та смарт – розвиток в контексті децентралізації: досвід ЄС», що реалізується в рамках міжнародного гранту The Jean Monnet Chair project «Sustainable, Inclusive and Smart Development within Decentralization Process: the EU experience» Erasmus + (SISDDP). До цікавого та інформаційно-насиченого двотижневого курсу мали змогу долучитись зав. кафедри геоекології і землеустрою, к.с.-г.н., ст. викладач Максим Ганчук, к.с.-г.н., ст. викладач Вікторія Скиба та к.т.н, доцент Ольга Мазикіна, який проходив в он-лайн форматі на базі Волинського національногоуніверситету імені Лесі Українки.

Тренери курсу:

• Наталія Павліха (доктор економічних наук, професор Кафедри Жана Моне, професор кафедри міжнародних економічних відносин та управління проєктами, очільниця Лабораторії проєктів та ініціатив Волинського національного університету імені Лесі Українки),
  • Максим Войчук (кандидат економічних наук, експерт з питань сталого розвитку міст),
  • Наталія Хомюк (доктор економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Волинського національного університету імені Лесі Українки, експертка з питань сільського розвитку),
  • Ірина Цимбалюк (доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту та адміністрування Волинського національного університету імені Лесі Українки, експертка з питань інклюзивного розвитку),
  • Владислав Коломечюк (доктор філософії з економіки, експерт з питань смарт-розвитку),
  • Айселін Уїлдіз (доктор філософії, доцент, експерт з міграції, Університет Ясар, Туреччина),
  • Агнєшка Цибурт (доктор філософії з економіки, експертка з державного управління, Університет прикладних наук імені Івана Павла ІІ у Білій-Подлясці, Польща)

Висловлюємо щиру подяку організаторам та спікерам за можливість прослухати сучасний, насичений та дуже корисний курс, актуальність якого повноцінно відповідає запитам теперішніх змін.

Вікторія Скиба

Ганчук Максим (1)_page-0001 Мазикіна Ольга (1)_page-0001