1.

Старший викладач кафедри ГЕЗ Вікторія Скиба мала змогу презентувати свої професійно-педагогічні напрацювання на Всеукраїнському науково-практичному вебінарі на тему: «Екоорієнтована професійна підготовка майбутніх фахівців для повоєнної відбудови економіки».

Захід до якого долучились понад 40 учасників з 11 регіонів України відбувся 27 березня 2023 р. у рамках ХVІІ Всеукраїнської науково-практичної (звітної) конференції Інституту професійної освіти НАПН України «Науково-методичне забезпечення  професійної освіти і навчання» та був проведений лабораторією технологій професійного навчання.

Варто наголосити, що дуже різні доповіді учасників об’єднала головна концепція –  це нагальна необхідність спрямування компетентності здобувачей освіти різних рівнів на екоорієнтовані рішення та підходи у подальшій професійній діяльності; нагальна потреба пошуку відповідних підходів до вирішення багатьох екологічних проблем у період повоєнного відновлення України.

Вікторія Скиба

Програма Всеукраїнського науково-практичного вебінару (у форматі онлайн)

2.

3.