З профорієнтаційною метою кафедрами факультету АТЕ: ГЕЗ і ХТГРС 18.11.2020 року було організовано виїзд до навчальних закладів смт. Якимівка та Якимівської ОТГ.

Перед учнями 11-х класів шкіл виступили, доцент каф. ХТ ГРС Аліна Кулик, ас. каф. ГЕЗ Алла Ангеловська. Керівництво та учні навчальних закладів отримали загальну інформацію про університет, спеціальності, дуальне навчання, закордонні практики та стажування, про дозвілля студентів. Проведено анкетування випускників та пояснили механізм підвищення конкурсного балу при умові написання Всеукраїнської предметної олімпіади.

У ході зустрічі майбутні абітурієнти отримали інформацію стосовно переліку конкурсних предметів ЗНО, роздаткові буклети, інформаційні листи. Школярі мали змогу отримати відповіді на свої численні питання.

Висловлюємо подяку за теплий прийом керівництву та педагогічним працівникам шкіл, а також щиро сподіваємося на подальшу співпрацю!

Інформаційний супровід: ас. Алла Ангеловська

Профор. 1 Профор. 2