«Оцінювання студентів: заохотити, а не знеохотити» – саме під такою назвою проходив вебінар (https://www.britishcouncil.org.ua/events/engaging-students-through-assessment), в якому 8 грудня викладачі кафедри геоекології і землеустрою Юлія ЧЕБАНОВА, Вікторія СКИБА та Ельнара АЮБОВА прийняли участь. Семінар був організований та проведений в рамках Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України «Британською Радою в Україні». Він проходив в рамках серії вебінарів «Cучасні підходи до викладання». На зустрічах обговорюються теми, які є актуальними для викладачів закладів вищої освіти: розвиток креативності у студентів, оцінювання їхніх знань, використовування новітніх технологій у викладанні тощо. Оцінювання є ключовим елементом успіху студента у вищій освіті та має розглядатися як інструмент для розвитку в навчанні. Ми, як викладачі маємо усвідомлювати наскільки наші методи оцінювання студентів мотивують до навчання та сприяють глибшому розумінню теми? Як ефективно оцінювати навчальні досягнення в дистанційному форматі? Під час вебінару українські та британські спікери – Кеті Райт, заступниця директора з питань інновацій, Advance HE; Ольга Яшенкова, доцентка кафедри англійської філології та міжкультурної комунікації, Київський національний університет імені Тараса Шевченка; Мар’ян Слабінога, доцент кафедри комп’ютерних систем і мереж, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу поділилися власним досвідом та інструментами оцінювання студентів, які ви зможете використати у власній практиці. Дякуємо організаторам та спікерам вебінару та маємо надію на подальшу співпрацю.

Інформаційний супровід асистент кафедри ГЕЗ, к.б.н. Ельнара АЮБОВА

1і 2і