Академічна доброчесність — це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

З часу набрання чинності нового «Закону про Освіту», академічна доброчесність стає невід’ємної частиною освітнього процесу, а її порушення – загрозою для кожного студента та викладача. За недотримання доброчесних принципів навчання, здобувачі освіти можуть бути притягнені до повторного проходження оцінювання чи курсу.

Для роз’яснення студентам основних принципів академічної доброчесності на кафедрі ГЕЗ відбулася серія кураторських годин. Чим вище обізнаність студентів та викладачів щодо академічної доброчесності, тим вище якість освіти.

Старший викладач кафедри ГЕЗ Леженкін І.О.

5  6