10 грудня в рамках профорієнтаційної роботи викладачі кафедри геоекології і землеустрою Сергій МОВЧАН та Ельнара АЮБОВА відвідали навчальні заклади Якимівської об’єднаної територіальної громади: Якимівська КЗ «НВК «Якимівська гімназія» та КЗ «Якимівський ОЗ ЗСО». З метою допомогти зорієнтуватися молоді у всіх спеціальностях, за якими ТДАТУ проводить набір студентів, школярам була презентована докладна інформація про факультети та спеціальності нашого Вищу. Також було акцентовано на процедурі вступу до ТДАТУ. Детально зупинились на предметах ЗНО для вступу на спеціальності, за якими буде проводиться набір абітурієнтів на наступний навчальний рік. Цікаво та корисно для майбутніх абітурієнтів стала інформація про особливості розрахунку прохідного балу для кожного предмета., зокрема спеціальності 101 «Екологія» та 193 «Геодезія та землеустрій». Школярі мали можливість отримати вичерпну інформацію на питання, які їх цікавили.

Також під час поїздки викладачі мали можливість відвідати відділ освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області. Під час зустрічі з очільницею відділу Водоп’яновою Інною Володимирівною було налагоджено співпрацю у вирішенні актуальних питань в освітній галузі, зокрема обговорили тісну співпрацю з педагогічним колективом, керівниками шкіл, батьками та учнями підшефних навчальних закладів.

Інформаційний супровід: відповідальна за ПОР каф. ГЕЗ , к.б.н. Ельнара АЮБОВА

20210930_080352 е